Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka w internecie

Tworzymy zarówno proste i tanie strony www oraz bardziej rozbudowane. Strony internetowe powstają w oparciu o system zarządzania treścią. Takie rozwiązanie daje możliwość łatwego rozbudowania witryny w przyszłości. Nasze strony są nowoczesne i intuicyjne a przede wszystkim responsywne co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Bazujemy na oczekiwaniach naszego klienta. Po otrzymaniu wstępnych informacji projektujemy stronę internetową, którą w ostatecznym etapie dopieszczamy wg życzeń klienta. Nasze strony zawsze są skalowalne, dzięki czemu w przyszłości bez problemu można je rozbudować.

Strona internetowa to ważna część kampanii reklamowej. Szczególnie gdy skierowana jest bezpośrednio do osób prywatnych jak i również firm, poszukujących odpowiednich produktów i usług w internecie.

Wideo banery oraz krótkie spoty na stronie www

Posiadamy również odpowiednie umiejętności oraz urządzenia do wykonania krótkich wideo spotów oraz umieszczenia ich na stronie internetowej w formie baneru czy reklamy.  Takie rozwiązanie bardzo nowocześnie wygląda i przyciąga uwagę klienta.  Możemy również wykorzystać materiały od Państwa. Przykładowy baner wideo możecie Państwo zobaczyć na stronie naszego klienta: http://www-ds-partners.pl

Opieka nad stroną internetową

Dodatkowo w atrakcyjnych cenach oferujemy stałą, współpracę w zakresie administracji stroną oraz opieką nad stroną internetową wraz z częścią redakcyjną, która będzie odpowiedzialna za umieszczanie aktualności przekazywanych od Państwa.

UWAGA Wykonanie wizytówki oraz dodanie do katalogu wyszukiwarki Google gratis !

Strony internetowe nie muszą być drogie !

Oferujemy Państwu ciekawe strony www wraz z atrakcyjną formą finansowania. Strony internetowe oferujemy zarówno w modelu pojedynczego rozliczenia oraz innej wygodnej dla Państwa formie.

Galeria wybranych realizacji: